ÜRÜNLERİMİZ

   General Klima
   Sharp Klima
   Mitsubishi Klima
   Sigma Klima
     Sigma Duvar Tipi Klimalar
     Sigma Tavan- Yer Tipi Klimalar
     Sigma Kaset (Asma Tavan) Tipi Klimalar
     Sigma Kanallı Tip Klimalar
     Sigma Salon Tipi Klimalar
   Tronic Klima
   Sitenize hiçbir şekilde zarar verilmemiştir, açıkları kapatmanızı umuyorum.
Sigma Klima

Sabancı güvencesi ve 26 yıllık deneyimi ile Türkiye'nin iklimlendirme Merkezi olarak hizmet veren iklimsa, çevreye duyarlı olduğunu pazara sunacağı SİGMA markası ile bir kez daha kanıtlıyor. İklimsa’nın çevre dostu yeni ürünü SİGMA R410A gazı kullanımı ile küresel ısınma konusunda önlemler sunarken, inverter özelliği ile de enerji tasarrufu sağlıyor.

12 farklı modeli bulunan SİGMA klimalar, uygun fiyatları ile küresel ısınmaya duyarlı, çevre dostu ve bilinçli tüketicilere ideal bir seçenek olarak sunulacak. Küresel ısınmanın doğaya ve hava şartlarına olumsuz etkilerine duyarlı bir yaklaşım sergileyen iklimsa, yeni ürünü SIGMA ile tüketicilere yeni bir alternatif sunuyor. SIGMA, ozon tüketim katsayısı sıfır olan R410A gazı ile çalıştığı için ozon tabakasına zarar vermiyor.

SIGMA ayrıca inverter özelliği ile enerji tasarrufu sağlıyor. Inverter özelliği SİGMA’nın soğutma ve ısıtma kapasitesini değiştirebilmesini, böylece ortam istenen sıcaklığa / soğukluğa ulaştığında bu ısıyı sabitleyebilmesine olanak tanıyor. Bu da gereksiz enerji tüketimini önleyerek tasarruf edilmesini sağlıyor.

Teknosa A.Ş. nin klima marketlerinde yerini alan İKLİMSA SIGMA Klima - SIGMA Hava Perdesi zengin ürün yelpazesi, üstün özellikte ve uygun klima fiyatlarıyla Türkiye klima sektöründe son yıllarda dikkat çekmektedir. İklimsa Sigma hava perdelerinde;ısıtıcılı - hava perdesi - ısıtıcısız hava perdesi - standart ve hight serileri her boyutta bulunmaktadır.

 
© 2012 Copyright ACS Isıtma
 
...MySQL Balants Gerekletirilemedi...