Kurumsal

İklimsa servisi olarak yılların vermiş olduğu tecrübeyle size hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz ACS Isıtma Soğutma firması olarak size en duyarlı en anlayışlı ve en makul fiyatlarla hizmet sunuyoruz 7/24 güler yüzlü ve sorununuza güvenli bir çözüm arıyorsanız klima, kombi ve beyaz eşya , bakımı ve tamiri dahil olmak üzere hizmetinize her zaman açığız. Kusursuz, kaliteli ve orijinal bir işçilik için İklimsa ACS Klima'dan yardım aldığınıza pişman olmayacaksınız.

Senelerden sonra bu sene, yazı en sıcak, kışı en soğuk yaşadığımız ülkemizde yuvamızı ısıtan kombilerimize gereken önemi gösteriyor muyuz? Daha önemlisi her sene düzenli olarak kombi bakımımızı yaptırıyor muyuz? en son bakımımızı ne zaman yaptırdık? Yaz aylarında ısıtma yönünden kombilere ihtiyaç duymadığımızdan sıcak aylar boyunca kombilerimiz kapalı kalacaktır bu süreç içerisinde cihazınızın içerisinde oluşabilecek kirlenmeler hem enerji hem de maddi kayıp demektir.

Enerji ve maddi kayba yol açmamak için bizim üzerimize düşen kombimizle ilgilenmek bakımını düzenli olarak yaptırmaktır bu çok önemlidir. Cihazınızda oluşabilecek arızalarda servisimiz değişen tüm parçaları 1 sene garanti kapsamına almaktadır. Aynı ürün aynı konuda bir sene içerisinde arıza vermesi durumunda parça ücreti alınmamaktadır. Sadece kombi değil klima ve beyaz eşyalarda bu durum söz konusu olduğunda aynı hizmet verilmektedir. Profesyonel ekibimiz 10 yılı aşkın süredir bu konuda hizmet vermektedir. İklimsa ACS Klima’nın tek hedefi ve amacı daima müşteri memnuniyeti olmuştur.
 

 
© 2012 Copyright ACS Isıtma
 
...MySQL Balants Gerekletirilemedi...