Hizmetlerimiz

Satış: Split Klimalar güçlü yapıları ile tanınırlar. Duvar Tipi ve Salon Tipi olmak Üzere 2 çeşittir. Çekmeköy İklimsa Yetkili Satış ve Servis Noktası olarak, General Klima, Sharp, Mitsubishi, Sigma, Tronic, Panasonic gibi klima markalarının satışı ile ilgili detaylı bilgi için ürünler sayfamızı ziyaret edebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Montaj: Split Klimalar güçlü yapıları ile tanınırlar. Duvar Tipi ve Salon Tipi olmak Üzere 2 çeşittir. Çekmeköy İklimsa Yetkili Satış ve Servis Noktası olarak, General Klima, Sharp, Mitsubishi, Sigma, Tronic, Panasonic gibi klima markalarının satış sonrası montajı ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bakım / Onarım: Split Klimalar güçlü yapıları ile tanınırlar. Duvar Tipi ve Salon Tipi olmak Üzere 2 çeşittir. Çekmeköy İklimsa Yetkili Satış ve Servis Noktası olarak, General Klima, Sharp, Mitsubishi, Sigma, Tronic, Panasonic gibi klima markalarının bakım ve onarımı ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Altyapı Tesisatı: Split Klimalar güçlü yapıları ile tanınırlar. Duvar Tipi ve Salon Tipi olmak Üzere 2 çeşittir. Çekmeköy İklimsa Yetkili Satış ve Servis Noktası olarak, General Klima, Sharp, Mitsubishi, Sigma, Tronic, Panasonic gibi klima markalarının altyapı tesisatı ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

 
© 2012 Copyright ACS Isıtma
 
...MySQL Balants Gerekletirilemedi...